ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lajmerim i Forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 80
Points : 4220
Thanks : 6
Join date : 08/01/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Lajmerim i Forumit   Thu Jan 08, 2009 3:57 pm

Respektoni Rregullat e Forumit

Sepse ato jane dhen per tu respektuar.
Nese respektohen eshte mire edhe pre ju edhe per stafin tone.

Me respekt Admin
Administrator
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alba-onee.albanianforum.net
 
Lajmerim i Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forum  :: Lajmerime dhe Bisedime te Ndryshme :: Lajmërimet e Forumit-
Kërce tek: