ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rregullorja e Torunament

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bl4ckr4ptor
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 14
Points : 4250
Thanks : 0
Join date : 15/05/2009

MesazhTitulli: Rregullorja e Torunament   Fri May 15, 2009 10:10 am

Rregullorja e Turnirit

1) Kerkohet nga te gjithe pjesemarresit qe te sillen ne menyre fer dhe korrekte. Cdo ofendim ndaj kundershtarit,
adminave ose ndokujt tjeter mund te rezultoje ne humbje te ndeshjes (diskualifikim). Ky eshte turnir dhe dikush humb e dikush fito
2) Ekipi Duhet Ti Ket 5 Lojtar + 2
3) 1 Lojtar Nuk Ka Dreti Me Luit Per 2 Ekipe
4) Loja Do Te Luhet Ne Menyren Maxround 15.Ekipi i Cili i Fiton 16 Round Do Te Shpallet Fitues
5) Ne Rast Barazimi Do Te Jenn 6 Round Shtes 3 si Terror edhe 3 CT
6) Per Zgjedhien E Anes Do Te Luhet KnifeRound
7) Ekipet Nuk Duhet Vonuar Duhet Te Paraqiten Ne Kohen E Caktuar.Nese Ekipi Vonohet Do Te Diskualifikohet Me Resultat 16 : 0
8)Spektaot Mund Te Rrin Vetem Adminat

Diskualifikimi: Direkt

10)
• mp_maxrounds 0
• mp_startmoney 800
• sv_aim 0
• sv_cheats 0
• sv_maxspeed 320
• sv_gravity 800
• sv_maxupdaterate 101
• sv_maxrate 25000
• sv_clienttrace 1
• sv_airmove 1
• sv_airaccelerate 10
• sv_alltalk 0
• sv_allowupload 1
• sv_bounce 1
• sv_clipmode 0
• sv_friction 4.000
• sv_minupdaterate 0
• sv_minrate 2500
• sv_stepsize 18
• sv_stopspeed 75.000
• sv_wateraccelerate 10
• sv_waterfriction 1
• pausable 1
• allow_spectators 1
• mp_buytime 0.25
• mp_roundtime 1.75
• mp_friendlyfire 1
• mp_c4timer 35
• mp_freezetime 10
• mp_forcechasecam 2
• mp_forcecamera 2
• mp_fadetoblack 1
• mp_footsteps 1
• mp_flashlight 1
• mp_autocrosshair 0
• mp_limitteams 0
• mp_logfile 1
• mp_logdetail 3
• mp_logmessages 1
• mp_autoteambalance 0
• mp_autokick 0
• mp_tkpunish 0
• mp_hostagepenalty 0
• mp_chaseca

10) Mapat Do Te Jenn: DE_Dust2 - De_Nuke - De_Inferno -

11) Finalja Ne : De_Dust2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rregullorja e Torunament
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forum  :: Online Tournaments-
Kërce tek: