ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Regullat e Forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Administrator
Administrator


Posts : 87
Points : 0
Thanks : 0
Join date : 08/01/2009

MesazhTitulli: Regullat e Forumit   Thu Jan 08, 2009 10:39 am

* 1. Jo ofendime apo sharje ndaj antarëve të forumi
Ndalohen rreptësisht postimet që kanë për qëllim të shajnë me fjalë ofenduese drejtpërdrejt ndonjë antarë të forumit. Shkelja e kësaj pike do sjellë si pasojë paralajmërimin për heqje e së drejtës së postimit në Forum ose në përjashtim definitiv nga Universal-Forum. Gjithashtu fjalët banale në forum janë të ndaluara.

* 2. JO CHIT - CHAT në Forum

Tek anjë tem nuk ka chit chat dhe asnjë forum. Përpos atyre temave argëtuase që janë pikërisht për këtë punë. Ndalohet edhe postimi i dyfishtë (duble-post) kjo do të thotë se nuk keni të drejt të jepni 2 pergjigjie me rradhë por nesë keni dicka për të shtuar e modifioni temën tuaj.

* 3. JO postimeve pornografike

Ndalohen postimet me përmbajtje pronografike (shkrime, foto, lidhje në faqe të tilla). Shkelja e kësaj pike do të sjelle si pasojë paralajmërim për heqjen e së drejëts së postimit në forum..

4. Temat e njëjta
BASHKOHEN, TRASFEROHEN ose FSHIHEN Postimet duhet ti perkasin temës përkatëse si dhe gjithashtu temat e reja duhen ti përkasin kategorisë përkatëse. Në rast të kundërt postimi do ndryshohet ose fshihet, ose tema do të transferohet.

5. Nuk lejohen reklamat

Reklama e gjëra të paautorizuara në Universal-Forum janë rreptësisht të ndaluara. Një gjest i tillë do të rezultojë në fshirjën ose editimin e Mesazhit nga Stafi i Forumit. Për reklamim keni Rubrikën: "Faqja juaj." Gjithashtu në firmën tuaj që do ta vendosni nga Panelli i Antarit nuk keni lejimin për reklamim, dhe çdo llojë reklame do të fshihet.

6.Ndalohen te perdoren gjuhet tjera perpos Shqipes dhe Anglishtes,nese nuk e repektoni kete gje mund te ndeshkoheni me prejashtim nga forumi.

Nese nuk ju pelqejn keto rregulla ateher nuk e keni vendin ne forumin tone...

Nese keni ndonje sugjerim ose ndonje veretje mund te kontaktoni me administratorin e faqes ne kete email Emche2008@hotmail.co.uk dhe Amir_bajra_95@hotmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Regullat e Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forum  :: Lajmerime dhe Bisedime te Ndryshme :: ((Rregullat në Forum))-
Kërce tek: