ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Redirekt i ri http://kshg-crew.tk/

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 80
Points : 4220
Thanks : 6
Join date : 08/01/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Redirekt i ri http://kshg-crew.tk/   Mon Jan 12, 2009 12:25 pm

Antarë të nderuar prej tash kemi edhe një redirekt të ri për forum pra :

http://kshg-crew.tk/

I falënderohem shum antarit bL4cK//r4ptor i cili edhe e ka mundësu redirektin

Tung edhe ishalla ju pëlqen masi adressa e forumit ka qen shum e gjat ...

Me respekt ,

bL4cK//r4ptor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://alba-onee.albanianforum.net
 
Redirekt i ri http://kshg-crew.tk/
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forum  :: Lajmerime dhe Bisedime te Ndryshme :: Lajmërimet e Forumit-
Kërce tek: